06. 01. 2023 - 21:44
TATA ĆE BITI PONOSAN: Sin Dejvida Bekama prelazi iz Inter...
907
Shares
TATA ĆE BITI PONOSAN: Sin Dejvida Bekama prelazi iz Inter Majamija u Englesku

STIŽE NA POSUDBU

TATA ĆE BITI PONOSAN: Sin Dejvida Bekama prelazi iz Inter Majamija u Englesku

06. 01. 2023 - 21:44
0
Shares

Romeo Bekam (Beckham) se pridružio Brentfordu B na posudbi iz očevog tima Inter Majamija.

Dvadesetogodišnji sin legende Mančester junajteda Dejvida Bekama (David Beckham) prvi put je trenirao sa rezervom "Beesa" još u oktobru prošle godine. Romeo se sada i zvanično pridružio rezervnom timu Brentforda do kraja sezone.

Mlađi Bekam igra na poziciji desnog veznog kao i njegov otac, a prošle sezone igrao je 20 puta u ligi za Inter Majami.

On je za Brentfordovu službenu stranicu nakon dolaska rekao - Veoma sam ponosan i sretan što sam ovdje. Ukazala mi se šansa da dođem na posudbu ovdje i nikada nisam bio toliko uzbuđen – kazao je Romeo.

Romeo je ove sezone u MLS-u postigao dva gola uz 10 asistencija, dok je prošle sezone pomogao Interu Majamiju II da osvoji šesto mjesto u MLS Pro Istočnoj konferenciji.

Učitaj još novosti