04. 01. 2023 - 19:25
ITALIJA PRIČA O OVOME: Dirljiva scena u Seriji A, ovako je...
907
ITALIJA PRIČA O OVOME: Dirljiva scena u Seriji A, ovako je Dejan Stanković posvetio pobjedu Siniši Mihajloviću! (VIDEO)

ITALIJA

0

Danas je veliki trijumf u gostima ostvarila Sampdorija, koja je pobijedila Sasuolo sa 2:1.

Golove za Sampdoriju postigli su Manolo Gabiadini u 25. i Tomaso Augeljo u 28.minutu, dok je strijelac za Sasuolo bio Domeniko Berardi iz penala u 64. minutu.

Dobro je poznato da je Siniša Mihajlović ostavio veliki trag u Sampdoriji, u klubu u kom je bio i trener i fudbaler. Mihina smrt teško je pala Dejanu Stankoviću, koji je danas poslije gola Sampdorije, pogledao ka nebu i naj način gol posvetio svom kumu.

Kako je to izgledalo, pogledajte OVDJE.

Sampdorija je upisala drugu pobjedu u prvenstvu i sa devet poena se nalazi na 18. poziciji. Sasuolo je na 15. mjestu sa 16 osvojenih bodova.

U sljedećem kolu, Sampdorija će dočekati Napoli, a Sasuolo će gostovati Fjorentini.