08. 12. 2022 - 08:28
Bojan Bogdanović isključen zbog dvije tehničke u dvije...
907
Bojan Bogdanović isključen zbog dvije tehničke u dvije sekunde: POGLEDAJTE ŠTA JE URADIO

0

Bogdan Bogdanović odigrao je daleko najskromniju utakmicu sezone i postigao samo pet poena u porazu Detroit Pistonsa u New Orleansu 104:98. Nije dobio ni priliku ostvariti svoj standardni učinak jer je početkom drugog poluvremena isključen, nakon što je u razmaku od dvije sekunde dobio dvije tehničke, piše Index.hr.

9ceebf3f-9998-456b-adaa-1b8e097286da

Igrala se treća minuta treće četvrtine kada je Bogdanović u prolazu nešto dobacio sucu, koji je istog trena zazviždao. Bogdanović je odmahnuo rukom, a sudac je zazviždao i drugi put te ga poslao u svlačionicu. Njegovi suigrači nakon toga su ipak odigrali jako dobro i smanjili zaostatak, ali nisu uspjeli preokrenuti.