907
APLAUDIRALI SU I NAVIJAČI KATARA! Niko na stadionu nije mogao da vjeruje kakav potez je izveo Depay dok je još bio u zraku

MUNDIJAL U KATARU

0

Reprezentacija Nizozemske savladala je danas domaćina Katar u meču posljednjeg kola grupne faze Svjetskog prvenstva, te potpuno zasluženo zauzela prvo mjesto u svojoj grupi sa sedam bodova.

Prvo poluvrijeme ovog duela svakako je obilježila magija napadača Memphisa Depayja. Jedini pogodak u prvom dijelu pao je u 26. minuti, kada je sjajno pogodio Gakpo za vodstvo Tulipana.

Prvi dio utakmice obilježio je i Memphis Depay koji se konačno u potpunosti oporavio od povrede i zaigrao je danas od prve minute, te je oduševio sve na stadionu svojom magijom.

Napadač Barcelone je prije samog gola Nizozemske za 1:0 izveo fantastičan potez kada je na nevjerovatan način uspio da smiri jednu dugu loptu, a ovaj potez izmamio je aplauze s tribina i navijača Katara.

Sjajan potez Depayja možete pogledati OVDJE.

Ubrzo nakon ove magije Depayja ekipa Nizozemske je povela sa 1:0 kada je Gakpo odlično prošao, a zatim sa 15 metara pogodio je nebranjeni dio mreže Katara.

Konačnih 2:0 postavio je Frenkie de Jong.