18. 11. 2022 - 08:35
NOVI ŠOK! Džekin saigrač ostao bez nastupa na Mundijalu minut...
907
Shares
NOVI ŠOK! Džekin saigrač ostao bez nastupa na Mundijalu minut do 12!

CORREA PROPUŠTA MEČEVE U KATARU

NOVI ŠOK! Džekin saigrač ostao bez nastupa na Mundijalu minut do 12!

18. 11. 2022 - 08:35
0
Shares

Saigrač Edina Džeke iz Intera, Argentinac Joaquin Correa (28), propustit će nastup na Svjetskom prvenstvu u Kataru jer se nije uspio oporaviti od povrede s kojom se pojavio na okupljanu nacionalnog tima.

Napadač Intera Joaquin Correa još je jedna u nizu zvijezda koja će propustiti Svjetsko prvenstvo u Kataru. Gaučosi su potvrdili da je 28-godišnji napadač otpao zbog povrede.

"Joaquin Correa napušta nacionalni tim zbog povrede. Njegova zamjena će biti poznata u narednim satima", saopštili su iz reprezentacije Argentine.

Prema određenim informacijama, Lionel Scaloni razmatra poziv mladom napadaču Manchester Uniteda Alejandru Garnachu (18) i to bi uskoro moglo postati i zvanično.

Nije Correa jedini Gaučos koji je danas otpao zbog povrede. U Kataru neće nastupiti ni Nicolas Gonzalez koji je isto tako napustio tim.

Umjesto Gonzaleza pozvan je napadač Atletico Madrida Angel Correa koji je u dosadašnjoj karijeri odigrao ukupno 22 utakmice za nacionalni tim.

Reprezentacija Argentine će na Svjetskom prvenstvu igrati u grupi C, a protivnici ove selekcije su Saudijska Arabija, Meksiko i Poljska.

 

Učitaj još novosti