OVO ĆE GA DUGO, DUGO PROGANJATI: Promašaj karijere Radeta...
907
OVO ĆE GA DUGO, DUGO PROGANJATI: Promašaj karijere Radeta Krunića! A onda je stigla žestoka kazna

LIGA PRVAKA

0

Chelsea na Stamford Bridgeu vodi s 1:0 protiv AC Milana golom Fofane iz 24. minute. Sjajni defanzivac je do poluvremena zaradio povredu pa je ranije završio u svlačionici.

Milan je u nadoknadi prvog dijela mogao doći do izjednačenja. Krivac što nije 1:1 je bh. fudbaler Rade Krunić.

Bh. reprezentativac je na pet metara od gola dobio odbijenu loptu od Kepe. Apsolutno su svi vidjeli loptu u mreži, no bh. veznjak nije uspio zabiti.

Umjesto u mrežu Krunić je poslao loptu daleko preko gola i vjerovatno mu je ovo najveći promašaj karijere.

To pogledajte OVDJE.

A kazna za ovo uslijedila je u 56. minuti, kada je na sjajnu asistenciju Reece Jamesa pogodio Aubameyang.