ZBOG OVOG SU NAJJAČA LIGA SVIJETA: Spektakularna akcija Redsa...
ZBOG OVOG SU NAJJAČA LIGA SVIJETA: Spektakularna akcija Redsa za povratak u meč, kakva magija Almirona, a šta tek reći za prvijenac Aube

0

Vratio nam se Premiership nakon reprezentativne pauze i to mečevima 8. kola.

Arsenal je u velikom derbiju savladao Tottenham i nanio mu prvi poraz sezone.

A mečevi od 16:00 sati počeli su šokantno za favorite.

Brighton je iznenadio na Anfieldu i poveo u 4. minuti golom Trossarda, a isti igrač povisio je na 0:2 u 19.

Ipak, u 33. minuti spektakularna akcija Redsa i gol Firmina koji možete pogledati OVDJE.

Newcastle je pred pobjedom kod Fulhama budući da vodi 3:0 i ima igrača više.

Izdvojili smo drugi gol s ovog meča koji je na maestralan način postigao Almiron.

To pogledajte OVDJE.

Chelsea gostuje Crystal Palaceu u malom londonskom derbiju, a nakon 45 minuta rezultat je 1:1.

Chelsea nije u formi u posljednje vrijeme, a vidljivo je to i nakon prvog dijela susreta protiv Palacea.

Domaćin je poveo u sedmoj minuti golom Ousmanea Edouarda i mogao je imati i veće vodstvo, ali je tim sa Stamford Bridga uspio da izjednači u 38. minuti.

Bila je to lijepa akcija i na kraju majstorija Aubameyanga, što mu je ujedno prvijenac otkako je stigao u Chelsea.

Nakon duge lopte, Thiago Silva mu je glavom spustio, Gabonac se okrenuo i nogom majstorski loptu smjestio u mrežu za izjednačenje.

Gol bivšeg napadača Arsenala i Barcelone pogledajte OVDJE.