27. 09. 2022 - 16:14
TRENUTNO IMA NOĆNE MORE Nizozemski talent u problemima s...
907
Shares
TRENUTNO IMA NOĆNE MORE Nizozemski talent u problemima s mafijom, zapalili mu 180.000 eura vrijedan Porsche

TRENUTNO IMA NOĆNE MORE Nizozemski talent u problemima s mafijom, zapalili mu 180.000 eura vrijedan Porsche

27. 09. 2022 - 16:14
0
Shares

Nizozemski nogometaš Mohamed Ihattaren (20) našao se u veoma ozbiljnim problemima s lokalnom mafijom otkako mu je Ajax u januaru pružio priliku da oživi karijeru poslije fijaska u Juventusu.

Sukob jednog od najvećih svjetskih talenata s mafijom je nastao zbog njegove veze s djevojkom iz sumnjive porodice, a ubrzo su mu počele stizati i prijetnje.

U Ajaxu su mu poručili da ne dolazi na treninge i utakmice dok ne riješi situaciju, a u sve se uključila i policija.

Istragom su otkrivene sumnjive osobe koje se motaju oko Mohamedove kuće i porodice, a navodno su bili i u automobilu koji je od kluba dobio na korištenje.

Izvor OVDJE.

Ovih dana mu je stigla i nova poruka budući da je zapaljen njegov 180.000 eura vrijedan Porsche Panamera.

Vatra je zahvatila i BMW 3 u vlasništvu njegovog brata, a policija analizira snimke nadzornih kamera kako bi vidjela šta se tačno dogodilo.

"Ovo je bilo iz ljubomore. Srećom pa su materijalne stvari lako nadoknadive", poručio je mladi nogometaš.

Podsjetimo, Ihattaren je prošle godine potpisao za Juventus, a nakon nepune godine pobjegao je iz Italije zbog psihičkih problema.

Učitaj još novosti