VAR VEČERAS NIJE SAVEZNIK ZMAJEVA: Rumuni vode iako je gol...
907
VAR VEČERAS NIJE SAVEZNIK ZMAJEVA: Rumuni vode iako je gol prvobitno poništen

LIGA NACIJA

0

Fudbalska reprezentacija BiH večeras od 20:45 sati u Bukureštu protiv Rumunije igra svoj posljednji meč Lige nacija.

Poznati su i sastavi za večerašnji meč, koji se igra na stadionu Đulešti.

Selektor Petev odlučio je promijeniti čak devet igrača u odnosu na duel s Crnogorocima.

Za BiH igraju: Vasilj, Ćivić, Miličević, Kovačević, Šerbečić, Gojak, Cimirot, Šarić, Prevljak, Demirović i Dedić.

Rumunija je u sastavu: Radu, Raciu, Rus, Burka, Banku, R. Marin, Olaru, Soresku, Stančiu, Man i Alibek.

Dobro smo se držali veći dio prvog poluvremena s ovom skoro pa rezervnom postavom, a onda velika greška Šarića u 38. minuti i gol Mana.

Sudija je prvo poništio pogodak jer je bio uvjeren da je ofsajd, ali VAR je ustanovio da je gol regularan.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Podsjetimo, "Zmajevi" su trijumfom nad Crnom Gorom (1:0) u prošlom kolu osvojili prvo mjesto u svojoj grupi i izborili plasman u A diviziju, ali pobjedom žele okončati takmičenje.