KAKAV MEČ U BEČU: Modrić pokazao NESTVARNU KLASU i zabio u...
907
KAKAV MEČ U BEČU: Modrić pokazao NESTVARNU KLASU i zabio u stilu najvećih majstora! A onda ŠOK i nestvaran peh za Vatrene

LIGA NACIJA

0

'Vatreni' od 20.45 sati protiv Austrije igraju posljednju utakmicu grupne faze Lige nacija. Pobjedom bi Vatreni osigurali završni turnir, a poraz iz Osijeka trebao bi biti dodatan motiv.

I sjajno je meč počeo za goste, već  u 6. minuti su poveli pogotkom Luke Modrića. Veznjak Reala se odlično snašao  u šesnaestercu i sjajno zabio za vodstvo 'vatrenih'.

Gol pogledajte OVDJE.

A samo tri minute poslije 1:1. Greška Stanišića,  koji nastupa za Bayern, Austrijanci su oduzeli loptu na desnom krilu, ubačaj je bio tačan prema Baumgartneru i lagano zabija glavom za 1:1.

Već u 18. minuti povrijeđen je sjajni Marcelo Brozović, a zamijenio ga je Lovro Majer. Kakav peh za Vatrene...