24. 09. 2022 - 21:36
AUUUU, UŽASNO VEČE ZA RONALDA Golman Ćeške kao u ringu VIDEO
907

0

Portugalski nogometaš Cristiano Ronaldo doživio je nezgodan udarac u nos tokom meča 5. kola UEFA-ine Lige nacija protiv Češke kada se u 14. minuti sudario s protivničkim golmanom.

U spomenutoj situaciji, Ronaldo je pokušao doći do jedne lopte i tom prilikom nije vidio da je golman Češke Vaclik istrčao s gol-linije, a uslijedio je žestok sudar u kojem je nešto deblji kraj izvukao portugalski nogometaš kojeg je golman Češke udario rukama u lice.

Da stvar bude gora, u toj situaciji Ronaldo je bio u velikom ofsajdu i šta god se desilo iz spomenutog napada, VAR bi reagovao i to poništio.
Ronaldu se pomoć ukazivala dvije minute, bilo je i manjeg krvarenja, a nakon toga je utakmicu nastavio s flasterom na nosu.

Video pogledajte OVDJE.

Nekoliko minuta nakon toga, Ronaldo je imao veliku šansu da postigne gol, ali je iz izgledne situacije promašio loptu, što mu se rijetko dešava.

Ipak, Portugal je u finišu prvog poluvremena uspio doći do vodstva, a strijelac pogotka za 1:0 bio je Ronaldov saigrač iz Manchester Uniteda Dalot. Ubrzo nakon toga, njegov drugi saigrač s Old Trafforda - Bruno Fernandes, pogodio je za 2:0.