23. 09. 2022 - 17:37
HRVATI SE NASLAĐUJU: Srpski komentator urlao kad je Hrvatska...
907
HRVATI SE NASLAĐUJU: Srpski komentator urlao kad je Hrvatska primila gol. A onda je Majer raspalio po lopti (VIDEO)

LIGA NACIJA

0

Hrvatska je u pretposljednjem kolu Lige nacija u četvrtak nakon odličnog drugog poluvremena pobijedila Dansku 2:1 i preotela joj vrh skupine. Nakon jako lošeg prvog poluvremena, u nastavku je igra bila puno bolja.

Borna Sosa je zabio za 1:0, izjednačio je donio Christian Eriksen nakon velike greške Šutala, a za samo minutu i pol krasnim golom je pobjedu Hrvatskoj donio Lovro Majer.

Hrvatska uoči gostovanja kod Austrije ima bod prednosti nad Danskom, koja joj je jedini konkurent za plasman na Final Four, a u posljednjem kolu dočekuje Francuze.

Utakmicu Hrvatske i Danske je za gledatelje iz Srbije prenosila Arena Sport 2, a posebno su zanimljivi bili trenuci kad je Eriksen zabio za izjednačenje te kad je Majer pogodio za 2:1 samo malo kasnije.

Srpski komentator, koji je očitao navijao za Dance, bio je u ekstazi kad je Danska izjednačila, no samo minutu i pol kasnije nakon krasnog gola Lovre Majera je utihnuo, piše Index.hr.