Predsjednik OK BiH, Milanko Mučibabić posjetio je našu najbolju plivačicu Lanu Pudar i njen tim tokom priprema koje trenutno obavljaju u Banjoj Luci.
Lana se u Banjoj Luci priprema za naredne sportske izazove, a prvi međunarodni nastup je planiran na Svjetskom kupu u Berlinu narednog mjeseca.
Pored Predsjednika OK BiH i Laninog tima – Damira Đedovića, trenera i - predsjednika Kluba vodenih sportova Orka i šefa stručnog štaba Gorana Grahovca, posjeti se pridružio i član Izvršnog komiteta OK BiH dr Slobodan Grahovac. Ovom prilikom se razgovaralo o budućim planovima i nastupima Lane Pudar nakon izuzetnih rezultata ostvarenih tokom ljeta.
Predsjednik OK BiH prof. dr Milanko Mučibabić poželio je Lani i njenom timu mnogo sreće i sportskih uspjeha u narednom periodu.