907
OBRUKAO SE ZA SVE PARE, A IMA IH MNOGO! Zvijezda Milana zarađuje BRDO NOVCA, a svi mu se smiju zbog ove BLAMAŽE (VIDEO)

SERIE A

0

I najboljima fudbalerima svijeta se po neki put desi da ispadnu smiješni pred punim stadionom i milionima koji gledaju utakmicu uživo preko malih ekrana.

Fudbaler veznog reda Milana, Ismael Benaser, za kojeg je klub na ljeto 2019. godine izdvojio preko 17.000.000 eura, obrukao se u završnici 7. kola Serije A.

Rosoneri su na stadionu "San Siro" poraženi od Napolija rezultatom 2:1, golove za goste postigli su Politano sa bele tačke u 55. minutu i Đovani Simeone u 78, dok je jedini pogodak za domaćina postigao Olivije Žiru u 69. minutu.

A post shared by AC Milan (@acmilan)

U samoj završnici, Milan je pokušao da stigne do izjednačenja, a nakon jednog kornera u 97. minutu dogodila se situacija koja je velikom brzinom obišla društvene mreže.

Benaser, koji na specijalizovanom sajtu Transfermarkt, ima vrijednost od čak 33.000.000 eura, promašio je čitavu loptu i to na spektakularan način.

OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Benaser je profesionalnu karijeru počeo igrajući za Empoli, odakle je na ljeto 2019. godine stigao u Milan.

Za Rosonere je ove sezone na sedam utakmica postigao jedan gol, a zabilježio je i dva nastupa u Ligi šampiona.