18. 09. 2022 - 20:17
VUČICA IZGUBILA U NESTVARNOM MEČU, MOURINHO NADMAŠIO SAM SEBE:...
907
VUČICA IZGUBILA U NESTVARNOM MEČU, MOURINHO NADMAŠIO SAM SEBE: Psovao sudiji, htio da se potuče s njim, jedva ga udaljili s terena, a onda je tek sve ŠOKIRAO

SERIE A

0

Nogometaši Rome danas su poraženi u derbiju sedmog kola Serije A na domaćem terenu od Atalante, a pravi šou napravio je trener domaćeg tima Jose Mourinho.

Portugalski stručnjak redovno je u svađi sa sudijama zbog čega redovno dobija crvene kartone, ali čini se da je danas nadmašio sam sebe. Sve je krenulo u drugom poluvremenu utakmice protiv Atalante.

Tim iz Bergama imao je vodstvo rezultatom 0:1 na poluvremenu, a gol je postigao Giorgio Scalvini.

Najuzbudljiviji moment vidjeli smo u 55. minuti. Činilo se da je trebao biti dosuđen penal za Romu, no sudija Daniele Chiffi nije se oglasio. To je "natjeralo" Mourinha da utrči u teren i krene u verbalni obračun s glavnim arbitrom utakmice.

Mourinho je psovao sudiji u lice, što su zabilježile kamere, nakon čega je zaradio direktno isključenje. Nije se mirio s tim, već je želio ozbiljniji obračun, ali su ga nekako izveli s terena.