KAKAV MEČ U BERLINU, NIJE ZA ONE SLABIM SRCEM! Jedan od najboljih na kraju je prokockao sve

EUROBASKET

0

Sjajan meč u Berlinu gledamo između Francuske i Italije.

Francuzi su bolje otvorili meč, na poluvremenu vodili sa plus sedam, ali se u nastavku Italijani vraćaju.

Već u 3. četvrtini su preokrenuli rezultat, ali je u nestvarnoj završnici Francuska izborila produžetke.

Prije posljednje minute Italijani su imali plus četiri, ali Furnije vraća na 73:75.

Onda je u ovom meču više nego dobri Fontekio promašio dva slobodna bacanja, a Ertel je pet sekundi prije kraja izjednačio.

Italijani su odlučili da Fontekio proba im donijeti pobjedu, ali ni to nije uspjelo pa se otišlo u produžetke gdje je Francuska se bolje snašla i slavila.