Slavi Bosno i Hercegovino: Lana Pudar osvojila zlatnu medalju...
907
Slavi Bosno i Hercegovino: Lana Pudar osvojila zlatnu medalju u Rimu!

0

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar danas je osvojila u finalnoj utrci na 200 metara delfin na Evropskom seniorskom prvenstvu u Rimu.

Lana u Rimu zaista briljira sa svojim nastupima jer je prije nekoliko dana osvojila historijsku bronzanu medalju u utrci na 100 metara delfin.

Nakon toga Lana se bez problema plasirala u finale utrke u disciplini na 200 metara delfin, a večeras u finalu naša plivačica je osvojila zlatnu medalju!
Lana je još jednom pokazala da se radi o fantastičnoj plivačici na koju možemo biti itekako ponosni jer u najboljem svjetlu predstavlja Bosnu i Hercegovinu u cijelom svijetu.

Što se tiče nastupa na EP u Rimu Pudar se takmičila i u disciplini 50 metara delfin gdje je u konačnici zauzela 10. mjesto. U toj disciplini je došla do polufinala.