14. 08. 2022 - 17:41
(VIDEO) Ludnica u Engleskoj: Golman postigao pogodak u 92....
907
(VIDEO) Ludnica u Engleskoj: Golman postigao pogodak u 92. minuti i postao heroj svoje ekipe

0

Golman Queens Park Rangersa, Seny Dieng, jučer je postao heroj svoje ekipe nakon što je postigao pogodak za izjednačenje na utakmici trećeg kola engleskog Championshipa protiv Sunderlanda.

Fudbaleri Sunderlanda su imali sve u svojim rukama na utakmici trećeg kola protiv QPR-a, ali su na nevjerovatan način ostali bez pobjede, s obzirom na to da je konačan rezultat ovog meča glasio 2:2.

Na poluvremenu su golovima Stewarta i Simmsa vodili sa 2:0, ali su Policajci uspjeli svojim navijačima prirediti spektakularan povratak.

Prvo je Chair u 87. minuti smanjio prednost, a zatim je Dieng u 92. minuti savladao kolegu i ukrao pobjedu Sunderlandu. QPR je imao korner, a Dieng je bio najviši u skoku, te je svojim golom uspio da donese radost navijačima.

Kako je sve to izgledalo, pogledajte OVDJE.