Nunezu je trebalo 13 minuta za prvi gol u Premierligi:Krasno...
907
Nunezu je trebalo 13 minuta za prvi gol u Premierligi:Krasno je zabio petom

0

Fulham i Liverpool otvorili su novi dan utakmica u Premierligi susretom u najranijem terminu od 13:30, a posebno je zanimljiv bio nastup urugvajskog napadača Darwina Nuneza. Golgeter kojeg je Liverpool platio 75 milijuna eura zabio je pogodak nakon samo 13 minuta u igri.

Jurgen Klopp ga je ubacio u igru u 51. minuti umjesto Roberta Firmina dok je rezultat bio 1:0 za Fulham nakon pogotka Aleksandra Mitrovića u 32. minuti utakmice. U 64. minuti Nunez je izjednačio na 1:1 nakon asistencije Mohameda Salaha i to na vrlo lijep način.

Urugvajac je sjajno ispravio akciju i dočekao u sredini centaršut Salaha s ruba kaznenog prostora te petom lijepo pogodio pored vratara Fulhama Mareka Rodaka. Slovak je bio nemoćan pa se Liverpool vratio u igru.