Klopp je jučer slavio trofej, ali večeras na Anfieldu nije...
907
Klopp je jučer slavio trofej, ali večeras na Anfieldu nije mogao previše uživati: ZAVRŠILI NESLAVNO

0

Liverpool je u pripremnoj utakmici na Anfieldu poražen od Strasbourga rezultatom 3:0.

S obzirom na to da su Redsi jučer igrali meč Community Shieda u kojem su pobijedili Manchester City s 3:1 za prvi trofej u sezoni, Jurgen Klopp je protiv francuskog prvoligaša izveo rezervni tim i mlade igrače.

Igrali su omladinci Redsa jako dobar fudbal. Međutim, realizacija im je očigledno slaba strana i večeras nisu uspjeli da postignu pogodak.

Strasbourg je pitanje pobjednika riješio već nakon 20-ak minuta igre. Poveli su pogotkom Thomassona u četvrtoj minuti s 1:0, a deset minuta kasnije Diallo je povećao prednost na 2:0.

Drugi gol Thomassona u 21. minuti donio je Strabourgu prednost od 3:0 i to je bilo sve od golova večeras.

Prilika je bilo na obje strane. Rezultat se međutim nije mijenjalo i Strasbourg je ostvario pobjednu na Anfieldu.

Šansu za igru u drugom poluvremenu ovog meča dobio je i reprezentativac BiH Sanjin Prcić koji je zamijenio dvostrukog strijelca Thomassona.