23. 07. 2022 - 20:17
Japanci ogorčeni prijateljskom utakmicom s PSG-om: Pa oni nisu...
907
Japanci ogorčeni prijateljskom utakmicom s PSG-om: Pa oni nisu ni europski prvaci

0

PSG je danas u prijateljskoj utakmici u Saitami pobijedio Urawa Red Diamondse 3:0. Parižani su poveli golom Sarabije u 21. minuti, a Mbappe je u 35. povisio na 2:0. Oba trenera su u nastavku promijenila čitavu momčad, a konačnih 3:0 postavio je Kalimuendo u 76. minuti susreta.

Stadion je bio jako dobro ispunjen, ali su navijači Urawe protestirali zbog visokih cijena ulaznica za protivnika koji, po njihovom mišljenju, tu cijenu nije opravdao. Urawa je prošle godine bila domaćin Bayernu protiv kojega su ulaznice bile znatno jeftinije što su navijači japanskoga kluba naglasili transparentom.

"3000 jena za meč Urawe protiv šesterostrukog prvaka Europe Bayerna, a 8000 jena a protiv PSG-a koji nije ni osvojio Ligu prvaka?" pisalo je na transparentu.