
Fudbaleri Barcelone nalaze se u Sjedinjenim Američkim Državama gdje se pripremaju za novu sezonu.
Katalonci su prvo nekoliko dana proveli u Miamiju gdje su odigrali pripremni meč protiv Intera, a jučer su doputovali u Las Vegas gdje ih sutra očekuje utakmica protiv Real Madrida.
Barcelona je ovog ljeta napravila određene promjene u igračkom kadru, a atmosfera čini se odavno nije bila bolja.
To potvrđuje i video s jednog od treninga katalonskog kluba, a u centru pažnje našao se Ousmane Dembele koji je na lukav način pokušao izbjeći vježbe, no na kraju to nije uspio.
Naime, Dembele je bio u ekipi koja je poražena na treningu i morao je s ostalim saigračima da uradi sklekove zbog toga, ali on je pokušao jednostavno da odšeta i "pravi se Englez".
Međutim, Pierre-Emeric Aubameyang i Frenkie de Jong su shvatili šta Dembele pokušava i zaustavili su ga u tome, te je Francuz morao da odradi deset sklekova.
Sportsport.ba