12. 07. 2022 - 16:37
Samo u BiH: Jedna ekipa izbačena u niži rang zbog stadiona,...
907
Shares
Samo u BiH: Jedna ekipa izbačena u niži rang zbog stadiona, sada na tom istom stadionu igra novi Premijerligaš

Samo u BiH: Jedna ekipa izbačena u niži rang zbog stadiona, sada na tom istom stadionu igra novi Premijerligaš

12. 07. 2022 - 16:37
0
Shares

Premijer lige se vraća u Doboj Kakanj, no domaćin neće biti nekadašnji premijerligaš FK Mladost.

Svoje susrete Premijer lige u Doboju kod Kaknja igrat će novi premijerligaš FK Igman Konjic.

To je već potvrđeno iz redova federalnog prvoligaša.

Igman će tako već u subotu ugostiti NK Široki Brijeg.

“Obavještavamo javnost da su FK Mladost i FK Igman postigli sporazum o korištenju stadiona FK Mladost kao privremenog domaćeg stadiona na kojem će FK Igman igrati svoje domaće utakmice u okviru Mtel Premijer lige BiH. Obzirom da na stadionu u Konjicu traju radovi na adaptaciji, FK Igman će igrati u Doboju dok se ne steknu uslovi za odigravanje utakmica na stadionu u Konjicu.

FK Igman odigrava svoju prvu utakmicu na našem stadionu već u subotu, a gost je NK Široki Brijeg.

Naš Klub želi dobrodošlicu gostima iz Konjica, te ujedno i puno sportske sreće na nastupima u Mtel Premijer ligi BiH na našem stadionu.

Pozivamo kakanjsku javnost i ljubitelje sporta da podrže FK Igman na njihovom putu u Mtel Premijer ligi BiH“, stoji u objavi FK Mladost Doboj Kakanj.

Učitaj još novosti