06. 06. 2022 - 21:25
HAOS U BEOGRADU, SUDIJE KONAČNO NA PARKETU! Izašli su iz...
907
HAOS U BEOGRADU, SUDIJE KONAČNO NA PARKETU! Izašli su iz svlačionice poslije 30 minuta, derbi konačno nastavljen

ABA LIGA

0

U toku je peti duel za prvaka ABA lige između Crvene zvezde i Partizana. Nakon prvog dijela gosti vode sa 37:33.

Veliki problem za Zvezdu je činjenica da Nikola Kalinić od 14. minuta ima tri lične greške (dva puta napravio faul u napadu). Mitrović je za domaći tim ubacio 9 poena, a Panter 13 za gostujuću ekipu.

Početak drugog poluvremena je kasnio! Sudija Pukl zahtijeva da se isprazni jedan dio tribina! Problem je što su navijači na dijelu tribine oko tunela, gdje ne bi smjeli da budu, zbog kazne sa drugog meča finala. To je tačno kod mjesta gdje sudije izlaze na parket.

Sudije su konačno na parketu! Poslije 30 minuta oni su izašli iz svlačionice. Meč je upravo i nastavljen...