18. 05. 2022 - 09:58
SVI GLEDAJU I NE VJERUJU! Golman zadržavao loptu skoro minutu...
907
SVI GLEDAJU I NE VJERUJU! Golman zadržavao loptu skoro minutu u rukama, sudija nije znao šta da napravi

COPA LIBERTADORES

0

Derbi grupe E Cope Libertadores između argentinske ekipe Boca Juniors i brazilskog Corinthiansa završio je 1:1. Bila je to utakmica visokog intenziteta, a gosti iz Brazila do kraja su, zbog crvenih kartona, ostali s desetoricom na terenu.

Corinthiansu je odgovaralo da utakmica završi 1:1 jer su se u zadnjim minutama uglavnom grčevito branili.

Golman Corinthiansa Cassio držao je, duboko u sudijskoj nadoknadi, loptu u rukama čak 45 sekundi, a bizarna je bila odluka suca Christiana Ferreyre. Urugvajac mu je, naime, samo uzao loptu iz ruku, podbacio je, a golman Corinthiansa ponovo ju je poveo do gol-aut linije i uzeo u ruke.

Dotad je sudijska nadoknada već bila istekla. Inače, pravilo je da se dosudi indirektni udarac ako golman predugo drži loptu u rukama. Suci obično dozvoljavaju 15-20 sekundi.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ BIZARNU SITUACIJU IZ UTAKMICE BOCA JUNIORS - CORINTHIANS.