17. 05. 2022 - 08:57
U 78. minuti je morao izaći iz igre, a onda je počeo plakati...
907
U 78. minuti je morao izaći iz igre, a onda je počeo plakati kao nikada u životu: Oproštaj od navijača Juventusa

0

Paulo Dybala sinoć je odigrao svoj posljednji meč u dresu Juventusa na Allianz stadionu.

Stara dama je na svom terenu remizirala protiv Lazija (1:1) i oprostila se od svojih navijača. Juve očekuje još gostovanje protiv Fiorentine čime će staviti tačku na ovu sezonu.

screenshot-25

Juventus je protiv Lazija sinoć imao vodstvo od 2:0, ali je u 95. minuti meča ostao bez pobjede kada je Sergej Milinković-Savić postigao pogodak za konačnih 2:2.

U centru pažnje nakon utakmice bio je Dybala koji je odigrao posljednji meč u dresu Juventusa pred domaćim navijačima.

Argentinski napadač je iz igre izašao u 78. minuti i već tada je počeo plakati. Dybala je grcao u suzama dok je izlazio s terena, dok su ga ostali saigrači pokušavali nekako utješiti.

Podsjećamo, Dybala će na kraju sezone napustiti Juventus kao slobodan igrač jer nije odlučio da produži ugovor. U ovaj klub stigao je 2015. godine iz Palerma i odigrao je skoro 300 mečeva.

Još uvijek nema zvaničnih informacija gdje bi Dybala mogao da nastavi karijeru, a mnogi špekulišu da će to biti u dresu ljutog rivala Intera.