Da li je Xavi gledao meč: Golčina na Stamford Bridgeu...
907
Da li je Xavi gledao meč: Golčina na Stamford Bridgeu otpisanog igrača Barcelone

0

Wolverhampton je danas remizirao na Stamford Bridgeu sa 2:2 protiv Chelseaja.

Chelsea u 36. kolu nije mogao do tri boda iako je vodio sa 2:0 jer je Wolverhampton uspio da šokira londonski klub u samom finišu utakmice

screenshot-5

Za Plavce je danas blistao Romelu Lukaku koji je postigao oba gola, dok su se u ekipi Wolverhamptona istakli Francisco Trincao i Coady.

Ovaj Portugalac igra u Wolvesima na posudbi iz Barcelone i kako stvari stoje vratit će se u katalonski klub ovog ljeta. Ipak, i danas je pokazao da se radi o itekako talentovanom igraču na kojeg bi Xavi trebao obratiti pažnju.

Trincao je u 79. minuti utakmice zabio fantastičan pogodak za 2:1 i u potpunosti vrati goste u meč.

Konačan udarac gosti su zadali u 97. minuti kada je Coady zabio pogodak za konačnih 2:2 i tako utišao navijače na Stamford Bridgeu.