02. 05. 2022 - 19:39
Dok je bio na postelji predstavnici Manchester Cityja pred...
907
Shares
Dok je bio na postelji predstavnici Manchester Cityja pred Raiolu stavili nevjerovatan zahtjev

MINO RAIOLA

Dok je bio na postelji predstavnici Manchester Cityja pred Raiolu stavili nevjerovatan zahtjev

02. 05. 2022 - 19:39
0
Shares

Mino Raiola je preminuo u 55. godini. 

Najpoznatiji menadžer na svijetu je izgubio bitku za život nakon što je nekoliko mjeseci bio teško bolestan te na kraju nije izdržao.

Čuveni Italijan je slovio za najmoćnijeg agenta na svijetu i na ljeto je trebao realizovati nekoliko vrhunskih transfera.

Među igračima koji su se nalazili pod njegovom ''zaštitom'' je i Erling Haaland, sjajni Norvežanin koji već duže vrijeme briljira u dresu Borussije Dortmund.

Već sedmicama se nagađa kako je Haalandov transfer u Manhester City gotova stvar i da je samo pitanje vremena kada će posao biti završen.

Pojedini mediji su Raiolu u četvrtak proglasili mrtvim, međutim ubrzo je uslijedio demant i od strane samog Italijana s porukom da je jako ljut zbog svega.

Ipak, ta vijest je bila alarm za predstavnike Manchester Cityja koji su prema nekim navodima doputovali u Milano i posjetili Raiolu.

Dok je superagent bio na postelji i borio se za život predstavnici Građana su od njega tražili da ubrza stvari kako bi se ozvaničio Haalandov transfer.

Tražiti nešto ovako od čovjeka u momentima kada se bori za život zaista djeluje nevjerovatno, ali i potvrđuje koliko je moderni fudbal bezosjećajan i brutalan.

Učitaj još novosti