21. 03. 2022 - 16:37
Inzaghi razočaran jer je selektor Petev pozvao Džeku u...
907
Shares
Inzaghi razočaran jer je selektor Petev pozvao Džeku u reprezentaciju BiH

TUTTOSPORT

Inzaghi razočaran jer je selektor Petev pozvao Džeku u reprezentaciju BiH

21. 03. 2022 - 16:37
0
Shares

Trener Intera Simone Inzaghi razočaran je zbog toga što je selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine za prijateljske mečeve pozvao kapitena Edina Džeku.

Inter je u posljednje vrijeme u vrlo lošoj formi. Ekipa je ispala iz Lige prvaka, finale Kupa Italije je pod upitnikom, a Nerazzurri su, možda i najbitnije, prokockali ozbiljnu prednost na vrhu Serije A i više nisu glavni favorit za osvajanje titule.

Stoga, pred Nerazzurrima je ključni period u sezoni. Ostalo je još osam kola u Seriji A i svaka utakmica je i više nego važna, tako da su Inzaghiju potrebni svi nogometaši.

Printano izdanje italijanskog lista Tuttosport navodi da je trener Inzaghi u ovakvoj situaciji razočaran što je Džeko pozvan u reprezentaciju BiH.

Inzaghi je Petevu zamjerio to što je pozvao Džeku za utakmice protiv Gruzije i Luksemburga koje su prijateljskog karaktera. Trener Intera smatra da utakmice nisu toliko važne i da nema potrebe da se Džeko forsira.

Također, stručnjaku na klupi Intera nije drago ni što je Lautaro Martinez na spisku reprezentacije Argentine koja je već osigurala plasman na Svjetsko prvenstvo.

Učitaj još novosti