Odlično prvo poluvrijeme Romi sasvim dovoljno za trijumf u gostima
907

SERIE A

0

U 23. kolu Serije A Empoli je dočekao Romu, a Rimljani su slavili sa 2:4.

Roma sjajno ulazi u meč i tim Jose Mourinha je postigao četiri gola u razmaku od 13 minuta.

Za 0:1 pogodio je Abraham u 24. minuti na asistenciju Oliveire, a na 0:2 povisio je Mancini golom u 33. minuti.

Igrala se 35. minuta kada se Oliveira upisao u strijelce na dodavanje Zaniola i to je bilo već 0:3.

Potop Empolija u prvom poluvremenu ovjerio je Zaniolo golom u 37. minuti na asistenciju Mkhitaryana.

U nastavku domaćini se bude.

Igrala se 55. minuta kada je Pinamonti na asistenciju Bandinellija smanjio prednost Vučice na 1:4.

U drugom poluvremenu kao da je neki drugi tim Empolija izašao na teren. Igrali su sjajno, a u 72. minuti Bajrami pogađa za 2:4 na dodavanje Hendersona.

Do kraja meča Empoli je imao još neke prilike, tako da je Roma mogla od gotovog da napravi veresiju, ali na kraju ipak tri boda odlaze u Rim sa konačnih 2:4.