MAMAAAAA MIAAAA ŠTA JE OVO: Džeko i družina bili nadomak...
907
MAMAAAAA MIAAAA ŠTA JE OVO: Džeko i družina bili nadomak neviđene blamaže, a onda je defanzivac postigao GOLČINU KARIJERE (VIDEO)

KUP ITALIJE

0

Fudbaleri Intera trenutno igraju susret 1/8 finala Kupa Italije na svom terenu protiv Empolija, a rezultat nakon regularnih 90 minuta glasio je 2:2.

Inter je u 13. minuti došao do vodstva preko Sancheza, a onda su gosti u drugom poluvremenu došli do preokreta. Prvo je mrežu Nerazzurra pogodio Bajrami i to u 61. minuti, a onda je na 1:2 pogodio Radu, koji je u 76. minuti postigao autogol.

Nakon drugog gola Empolija, Inzaghi je odmah ubacio Džeku u igru, ali naš fudbaler nakon toga nije imao priliku da postigne pogodak.

I do gola su Nerazzurri stigli u 91. minuti, kada ih je velike blamaže spasio stoper Ranocchia, koji je postigao vjerovatno najljepši gol karijere koji možete pogledati OVDJE.