17. 01. 2022 - 15:04
Zabio golčinu, a onda MAGIJOM oduševio fudbalski svijet:...
907
Zabio golčinu, a onda MAGIJOM oduševio fudbalski svijet: Modrić odigrao utakmicu sezone!

ŠPANSKI SUPERKUP

0

Luka Modrić sjajnom je igrom vodio Real do titule pobjedom nad Athletic Bilbaom 2:0 u finalu španskog Superkupa, a u 38. minuti zabio je krasan gol za vodstvo. Tim je pogotkom srušio rekord španskog Superkupa i s 36 godina i 129 dana postao najstariji strijelac ikad u tom takmičenju.

Ipak, nije samo za pogodak dobio ovacije stadiona u Rijadu, glavnom gradu Saudijske Arabije. U 70. minuti sjajnim se driblingom kroz noge riješio čuvara Vesge. Pogledamo li i njegovu statistiku, jasno je zašto je Modrić na kraju proglašen i igračem utakmice. Kapiten hrvatske reprezentacije ni u 37. godini ne prestaje oduševljavati.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ MODRIĆEV DRIBLING.