12. 01. 2022 - 11:23
Albanac pogodio pred očima srbijanskog vlasnika, pa gol...
907
Albanac pogodio pred očima srbijanskog vlasnika, pa gol proslavio gestikulacijom dvoglavog orla

0

Novi vlasnik Southamptona Dragan Šolak sinoć je po prvi put kao prvi čovjek kluba pratio svoj novi tim i donio im je sreću.

Southampton je slavio protiv Brentforda sa 4:1 i tako je pretekao tu ekipu na tabeli engleskog prvenstva.

U okviru 18. kola Premijer lige Southampton je bio bolji rival, gosti su samo par puta priprijetili, pa je domaćin sasvim zasluženo slavio pobjedu.

Već u petoj minuti je Bednarek pogodio mrežu Brentforda, ali su gosti prvom prilikom izjednačili. Igrao se 23. minut kada je Janelt pogodio mrežu protivnika za 1:1.

Ipak, domaćin preko autogola Fernandeza stiže do nove prednosti u 37. minuti, a u nastavku meča još dva gola u mreži protivnika. Prvo je Albanac Broja pogodio u 49. minuti, a tačku na ovaj meč stavio je Adams u 70. minuti utakmice.

Broja će biti u žiži nakon ovog gola jer je pokazao onaj čuveni znak za orla koji simbolizuje tzv. Veliku Albaniju i to pred očima srbijanskog vlasnika.