05. 12. 2021 - 20:04
Hajduk u derbiju lagano dobio Dinamo u Zagrebu, Gojak i Menalo...
907
Hajduk u derbiju lagano dobio Dinamo u Zagrebu, Gojak i Menalo odigrali po poluvrijeme

HNL

0

U derbiju 18. kola Prve HNL Hajduk je na Maksimiru savladao Dinamo s 2:0 i tako upisao petu uzastopnu pobjedu otkako je ekipu preuzeo Valdas Dambrauskas.

S druge strane, novi trener Modrih Željko Kopić neće po dobrom pamtiti debi na klupi svog novog kluba.

Hajduk je poveo u 61. minuti golom Marka Livaje, a pobjedu gostiju potvrdio je Emir Sahiti u drugoj minuti sudijske nadoknade nakon asistencije Livaje.

Oba bh. reprezentativca igrala su večeras u redovima Dinama. Amer Gojak zamijenio je Luku Menala u 46. minuti meča.

Dinamo je četvrti na tabeli sa 31 bodom, dok treći Hajduk ima dva boda više, ali i jednu utakmicu više.