Kubo srušio Atletico u Madridu u 91. minuti, a onda se obrukao...
907
Kubo srušio Atletico u Madridu u 91. minuti, a onda se obrukao proslavom gola

0

Atletico Madrid doživio je večeras šokantan poraz na svom terenu od Mallorce sa 2:1.

Aktuelni prvak Španije bio je favorit u večerašnjem meču 16. kola La Lige, ali je na kraju Mallorca uspjela da pobijedi sa 2:1 i sa tri boda će se vratiti kući.

Atletico je uspio da dođe do prednosti u 68. minuti kada je Cunha uz dosta sreće uspio da savlada protivničkog golmana i pogodi za 1:0.

Iako se činilo da će madridski klub ponovo da upiše pobjedu u samom finišu utakmice doživjeli su pravi šok. Mallorca je do poravnanja došla u 80. minuti, a strijelac za 1:1 bio je Russo.

Nakon toga Atletico je krenuo po novi gol i pobjedu što je otvorilo mnogo prostora za kontre Mallorce.

U 91. minuti gosti su iskoristili jednu takvu kontru kada je Kubo izašao sam ispred Oblaka i pogodio je za 2:1.

Vidjelo se koliko je Japanac sretan zbog gola i pokušao je efektno da to proslavi klizanjem na koljenima, ali se to nije završilo baš najbolje. Gol Kuba i proslavu gola pogledajte OVDJE.