Spektakl na Olimpicu: Osam golova, tri crvena kartona i šok u...
907
Spektakl na Olimpicu: Osam golova, tri crvena kartona i šok u 99. minuti

0

Lazio i Udinese odigrali su večeras spektakularan meč u duelu 15. kola italijanske Serije A, a na kraju je susret na Olimpicu završen s nevjerovatnih 4:4.

Jednu od najboljih utakmica sezone bolje otvaraju gosti. U 17. minuti za vodstvo Udinesea od 1:0 pogađa Beto nakon fenomenalne asistencije nekadašnjeg reprezentativca BiH Mate Jajala.

Beto je u 32. minuti zabio za 2:0 i činilo se kako je Udinese na dobrom putu prema pobjedi, no Lazio se nije predavao.

Ciro Immobile rimske Nebeskoplave vraća u meč golom za 2:1 u 34. minuti, ali Udinese na odmor ipak odlazi s dva gola viška. Molina je minut prije kraja zabio za 3:1.

Nastavak donosi fenomenalnu igru Lazija i veliki preokret koji na kraju ipak nije nagrađen jer je Lazio velikom greškom ostao bez pobjede u posljednjim sekundama.

Pedro u 51. minuti pogađa za 3:2, a samo pet minuta kasnije Milinković-Savić zabija za izjednačenje rezultata na 3:3.

Potom Lazio ostaje bez Patrica koji je dobio crveni karton. Gosti to ne koriste i u 69. minuti i oni ostaju bez jednog igrača, a isključen je Molina.

Lazio u 79. minuti dolazi do vodstvo. Acerbi je postigao pogodak za veliko slavlje domaćih igrača i navijača.

Tu nije bio kraj. U 99. minuti Arslan spektakularno zabija za 4:4 i šok na Olimpicu. Udinese je ostao i sa devet igrača jer je isključen i Wallace.