907
Salah se do sinoć nije oglašavao o Zlatnoj lopti, a o njegovoj reakciji bruji Otok

PREMIERSHIP

0

Liverpol je sinoć u 14. kolu Premier lige u gostima deklasirao Everton u gradskom derbiju s uvjerljivih 4:1.

Ekipa Jürgena Kloppa povela je već u 9. minuti golom Jordana Hendersona, a u 19. je Mohamed Salah povisio na 2:0. Za Everton je smanjio Gray u 38. i činilo se da Karamele mogu možda i do izjednačenja, da bi Salah u 64. minuti prelomio susret. Pobjedu Liverpoola potvrdio je Diogo Jota u 79. minuti.

Novinar Amazon Primea je nakon utakmice razgovarao sa Salahom, kojeg je na kraju razgovora pitao da da svoj komentar na tek sedmo mjesto u poretku Zlatne lopte. Kad je novinar to izgovorio, Egipćanin je umro od smijeha i samo rekao: