Nezapamćena dominacija jedne ekipe u nogometu: U udaracima je...
907
Nezapamćena dominacija jedne ekipe u nogometu: U udaracima je bilo 58:0!

0

Ženska nogometna reprezentacija Engleske nije imala milosti prema Latviji, pa je slavila s 20:0 u meču kvalifikacija za Svjtesko prvenstvo.

U trećoj minuti je počelo, završilo se u 88. minuti golom za 20:0. Na poluvremenu je bilo 8:0 i kada se činilo da će domaće igračice "povući ručnu", one su zapravo ubrzale tempo i zabile još 12 pogodaka.

White, Mead, Hemp su dale po tri gola, dva je dala England, Russo također dva, Nobbs, Stanway, Scott i Carter po jedan gol.

Engleska ima maksimalan učinak od šest pobjeda u grupi D i gol-razliku od 53:0! Latvija na dnu grupe sa pet poraza u pet mečeva i sa užasnom gol razlikom 2:46.

Inače, statistika kaže da su Engleskinje imale ćak 58 udaraca prema golu Latvijki, od čega 29 u okvir. Gošće s druge strane nisu imale ni jedan jedini udarac prema golu Engleske.