30. 11. 2021 - 19:31
Vlahović ne staje, ovacije Srbinu! Kakav bi to jubilej bio bez...
907
Vlahović ne staje, ovacije Srbinu! Kakav bi to jubilej bio bez još jednog gola... (VIDEO)

0

Srpski napadač Dušan Vlahović je najbolji strijelac Serije A, što je potvrdio i večeras svojim dvanaestim golom od početka sezone u šampionatu Italije.

Vlahović večeras protiv Sampdorie igra svoju jubilarnu, 100. utakmicu za Fiorentinu, a za novi gol mu je trebalo 32 minuta, kada je donio preokret svom timu za 2:1 u korist Fiorentine.

Bila je to brza akcija ''Ljubičastih'', Bonaventura je na kraju odlično centrirao sa desne strane, a Vlahović zahvatio loptu glavom i pogodio mrežu gostiju iz Genove!

Prethodno je Sampdoria povela u 15. minutu preko Gabbiadinija, a izjednačio je Callejon devet minuta kasnije.

Šest minuta kasnije, malo je nedostajalo da Vlahović postigne još jedan gol, poslije još jedne akcije Bonaventure, ovoga puta je Bonaventura šutirao, njegov udarac je izbokiran, ali malo je nedostajalo da Vlahović zahvati taj odbitak i proslijedi u mrežu.