27. 11. 2021 - 16:41
PAAAAA JE LI MOGUĆEE? Aubameyang promašio cijeli gol s metra...
907
PAAAAA JE LI MOGUĆEE? Aubameyang promašio cijeli gol s metra udaljenosti, objavljen snimak i svi u nevjerici

0

Arsenala Pierre-Emerick Aubameyang nije iskoristio čistu priliku u utakmici protiv Newcastlea u 13. kolu Premier lige, a njegov je promašaj odmah okarakteriziran kao jedan od najvećih promašaja sezone.

screenshot-14

Igrala se 41. minuta utakmice kada je Martin Dubravka zaustavio pokušaj glavom Emilea Smitha-Rowea i odbio ga ravno na Aubameyangovu nogu, a on je s metra udaljenosti promašio cijeli gol.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PROMAŠAJ AUBAMEYANGA.

Ipak, taj nije promašaj koštao Arsenal, koji je ostvario pobjedu 2:0 golovima Bukaya Sake u 56. te Gabriela Martinellija u 66. minuti.