Komentator se iznervirao nakon nesporazuma sa režijom, pa ljutito

Komentator se iznervirao nakon nesporazuma sa režijom, pa ljutito "odbrusio" dijelu ekipe (VIDEO)

0

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine priredila je večeras navijačima u Skenderiji, ali i onim pred malim ekranima pravi show.

Zmajevi su slavili pobjedu rezultatom 97:90, a do nje su došli nakon spektakularnog drugog poluvremena i posebno treće četvrtine.

Stvari nisu dobro izgledale za bh. košarkaše nakon prvog poluvremena, s obzirom da su Česi na pauzu otišli sa prednošću od 12 poena razlike.

Upravo na samom početku drugog poluvremena dogodila se jedna komična situacija u kojoj je glavnu ulogu imao komentator Sabahudin Topalbećirević.

Popularni Baho nije znao da je u prenosu, pa je sa ljudima iz Beograda zaduženim za prenos komunicirao iako se drugo poluvrijeme već počelo igrati.

Kada su mu javili da je u prenosu, Baho je poslao ljutitu poruku.