25. 11. 2021 - 22:47
Conte nakon šokantnog poraza Tottenhama priznao: Nakon tri...
907
Conte nakon šokantnog poraza Tottenhama priznao: Nakon tri sedmice shvatio sam, situacija nije jednostavna...

0

Tottenham je večeras u petom kolu grupne faze Konferencijske lige doživio šokantan poraz u gostima protiv Mure.

Mura je do prve pobjede u Evropi ove sezone došla savladavši Tottenham 2:1, a sve je odlučio pogodak Amadeja Maroše iz četvrte minute sudijske nadoknade.

Tottenham je od 32. minute igrao sa igračem manje kada je Ryan Sessegnon dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, ali su Spursi uprkos tome uspjeli postići gol u 72. minuti susreta.

To im pak nije bilo dovoljno da se spase poraza, a trener Antonio Conte je nakon utakmice priznao da je problem sa ekipom veći nego što je mislio:

"Nakon tri sedmice počeo sam da shvatam cjelokupnu situaciju. Nije jednostavna. U ovom trenutku nivo Tottenhama nije tako veliki", rekao je Conte.