Građani nakon preokreta srušili PSG, Real i Inter prošli dalje
907

LIGA PRVAKA

0

Nogometaši Manchester Citya pobijedili su PSG nakon preokreta rezultatom 2:1 i osigurali su prvo mjesto u grupi A.

U susretu koji nije bio naročito atraktivan u prvom poluvremenu, sva tri gola postignuta su u nastavku meča.

PSG je poveo preko Mbappea koji je u 50. minuti dobio jednu loptu na petercu, te je udarcem kroz noge matirao Edersona za vodstvo Parižana. Ipak, Građani su do kraja preko Sterlinga u 63. i Gabriela Jesusa u 76. minuti napravili veliki preokret, te su se revanširali Svecima za poraz u prvom meču.

Obje ekipe su osigurale prolaz, a uoči posljednjeg kola Manchester City ima četiri boda više i osigurao je prvu poziciju.

U istom terminu u ovoj grupi igrali su Club Brugge i Leipzig, a njemački tim je kao gost slavio s uvjerljivih 5:0.

U grupi D Real Madrid je kao gost savladao Sheriff sa 3:0 (Alaba 30', Kroos 45', Benzema 56'), te je osigurao prolazak dalje. Trijumf Kraljeva pogodovao je i Interu koji je također sada siguran putnik u osminu finala.

Upravo će Real i Inter u posljednjem kolu u susretu u Madridu odlučivati o prvoj poziciji u grupi.