24. 11. 2021 - 19:44
JE LI DIJAMANT U OZBILJNOJ GOLGETERSKOJ KRIZI? Ovo je ranije...
907
JE LI DIJAMANT U OZBILJNOJ GOLGETERSKOJ KRIZI? Ovo je ranije zabijao žmireći: U samo dva minuta propustio dvije KOLOSALNE ŠANSE

LIGA PRVAKA

0

Inter nakon prvih 45 minuta igra neriješeno protiv ekipe Shakhtara, a rezultat glasi 0:0 u okviru 5. kola Lige prvaka.

ŠAHTAR JE IZDRŽAO NEVJEROVATNE NALETE DŽEKE I DRUŽINE Edin je imao loptu kao na tacni, a uslijedio je jedan od najvećih promašaja u karijeri

Nerazzurri su imali čak 15 pokušaja ka golu gostiju, te je prosto nevjerovatno da niti jedna lopta Barelle, Perišića, Martineza i Džeke nije završila u mreži ukrajinskog predstavnika.

Mogli su Nerazzurri sredinom prvog dijela oko 25. minute utakmcie stići do vodstva, ali je u dva navrata Edin Džeko dobro šutirao, ali je Anatolli Trubin još bolje odbranio njegove pokušaje.

Pogledajte kako je to izgledalo OVDJE.

Inter bi eventualnom pobjedom stigao samo na korak od nokaut faze, a odgovorala bi mu večerašnja eventualna pobjeda Reala kod Sheriffa.