907
Smrznuti Neuer se obrukao kao nikad prije, ali i imao nestvarnu sreću! Nakon toga uslijedila nova majstorija igrača Bayerna

LIGA PRVAKA

0

Robert Lewandowski je i večeras nastavio rešetati protivničke mreže. Tako je već stigao do 9. pogotka ove sezone u Ligi prvaka.

Susret Villarreala i Manchester Uniteda kasnio osam minuta zbog bizarnog problema

Sjajni poljski napadač igra sve bolje i bolje, a večeras je u Kijevu postigao sjajan gol za vodstvo Bayerna od 1:0 u 14. minuti.

Spektakularnim pogotkom "makazicama" načeo je Ukrajince iako se igra u teškim uslovima i po snijegu. Taj trenutak pogledajte OVDJE.

Dynamo nije ozbiljnije prijetio, ali je u 30. minuti mogao lako do gola. Neuer je promašio jednu loptu, propisno se obrukao, ali stativa je bila saveznik Bavaraca.

Neueru ovakve situacije nisu strane, imao je kikseva, posebno kada je branio u Schalkeu, ali ovja put je bilo sreće, inače bi se taj gol dugo pregledavao na internetu.

Taj trenutak pogledajte OVDJE.

U 42. minuti bilo je 2:0 za njemačke prvake, a Coman je lijepo pogodio na asistenciju Tolissoa. To pogledajte OVDJE.

Bayern je već osigurao nokaut fazu, ali jasno je da njemački prvak uvijek ide na pobjedu, bez obzira na sve.