01. 11. 2021 - 22:53
Treba li Petev da brine zbog Pjanića?
907
Shares
Treba li Petev da brine zbog Pjanića?

Treba li Petev da brine zbog Pjanića?

01. 11. 2021 - 22:53
0
Shares

Trener turskog velikana Bešiktaša danas je saopštio spisak igrača prijavljenih za utakmicu 4. kola grupne faze Lige prvaka protiv Sporitnga u Lisabonu, koja se igra u srijedu.

Pjanić je propustio prije dva dana utakmicu Bešiktaša u Superligi protiv Hatayspora. Trener Sergen Yalcin odlučio ga je poštedjeti i smatralo se da je bh. reprezentativac dobio priliku za dodatni odmor pred važan meč.

screenshot-11

Međutim, sada je evidentno da je nešto drugo u pitanju, možda i neka povreda, s obzirom da Pjanić nije među prijavljenim igračima za meč protiv Sportinga u Ligi prvaka.

Pored njega nema ni iskusnog hrvatskog defanzivca Domagoja Vide, kao niti napadača Michyja Batshuayia, Valentina Rosiera i Georges-Kevina N'Koudoua.

Za sada ne postoji objašnjenje zašto Pjanić nije među pozvanima i da li to treba da zabrine selektora Ivajla Peteva pred norveške mečeve odluke u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo protiv Finske i Ukrajine.

Duel Sportinga i Bešiktaša igra se u srijedu od 21 sat. Portugalci imaju tri boda, Bešiktaš bez bodova jer ima tri poraza u prva tri kola. Na vrhu je Ajax sa maksimalnijh devet bodova, a druga na tabeli grupe C je Borussia Dortmundf sa šest bodova.

Izvor:Sportsport

Učitaj još novosti