26. 10. 2021 - 10:33
KONAČNO! Sergio Ramos upisuje svoj prvi nastup, a i dok nije...
907
Shares
KONAČNO! Sergio Ramos upisuje svoj prvi nastup, a i dok nije igrao zarađivao je pravo bogatstvo

Francuska liga

KONAČNO! Sergio Ramos upisuje svoj prvi nastup, a i dok nije igrao zarađivao je pravo bogatstvo

26. 10. 2021 - 10:33
0
Shares

Napokon će se i Ramos priključiti treninzima u krugu ostatka PSG-ove momčadi i konkurirat će za nastup u utakmici koju vodeća momčad Ligue 1 u petak igra protiv Lillea.

Prema navodima francuskih medija Ramos je napokon dosegnuo točku oporavka koja mu dopušta da individualne treninge zamijeniti momčadskima i tako napravi korak prema svom debiju za pariški sastav.

Ramos je početkom srpnja potpisao dvogodišnji ugovor s Paris Saint-Germainom nakon što je liječnička služba kluba poslije pet sati dugih promatranja ustvrdila da je 35-godišnji stoper fizički spreman poput 25-godišnjeg igrača. Ipak, zbog ozljede lista lijeve noge i oporavka koji se produljivao u nekoliko navrata, Ramos još uvijek nije upisao prve igračke minute za novi klub.

Specijalizirani nogometni portali sve su već opisali kao noćnu moru za ikonu Real Madrida, a sve je više onih koji tvrde da je PSG pogriješio njegovim dovođenjem. Među kritičarima se ističe bivši igrač kluba i nekadašnji francuski reprezentativac Jerome Rothen koji je u više navrata izrazio sumnju da će Ramos biti igrač kakav je bio i prije.

Učitaj još novosti