19. 10. 2021 - 21:23
PRELUDA NOĆ U LIGI PRVAKA Majstorija Tadića pokrenula lavinu...
907
PRELUDA NOĆ U LIGI PRVAKA Majstorija Tadića pokrenula lavinu Kopljanika protiv Milionera, Keita golčinom zasjenio Salaha, Mbappe pogodio u stilu Henryja

LIGA PRVAKA

0

U terminu od 21:00 sati na programu je šest duela, a mnogi su počeli odlično.

Fudbaleri Ajaxa poveli su protiv Borussije Dortmund u susretu Lige prvaka već nakon desetak minuta igre.

Sjajan pogodak postigao je srbijanski internacionalac Dušan Tadić, koji je majstorski pogodio iz slobodnog udarca.

Već u 25. minuti je bilo 2:0, a strijelac defanzivac Blind.

Paris Saint Germain je stigao do prednosti protiv RB Leipziga, a rezultat na Parku prinčeva glasi 1:1. Strijelac jedinog pogotka za sada bio je Kylian Mbappe u osmoj minuti utakmice. Majstoriju Francuza pogledajte OVDJE. Ipak, Leipzieg se ne predaje pa je u 28. minuti Andre Silva poravnao.

Liverpool je stigao do ogromne prednosti protiv Atletico Madrida nakon 13. minuta utakmice. Trenutno rezultat utakmice glasi 2:2.

Strijelac prvog pogotka bio je James Milner nakon udarca Mohameda Salaha kojeg je skrenuo u mrežu Jana Oblaka, da bi nekoliko minuta kasnije Naby Keita pogodio fantastičnim udarcem sa ivice kaznenog prostora. Gol Salaha pogledajte OVDJE, a gol Keite OVDJE.

Igrala se 20. minuta kada je Atletico Madrid smanjo prednost na 2:1, a strijelac pogotka bio je Antoine Griezmann. Isti igrač u finišu prvog dijela je izjednačio rezultat.

Real vodi u Ukrajini protiv Šahtora zahvaljujući autogolu Kryvtsova.