17. 10. 2021 - 16:02
NEVJEROVATAN BLITZKRIEG BAYERNA U LEVERKUSENU Lewa je načeo...
907
NEVJEROVATAN BLITZKRIEG BAYERNA U LEVERKUSENU Lewa je načeo domaće jednim od najljepših golova sezone, ali onda je uslijedio URAGAN PRVAKA

BUNDESLIGA

0

Bayern je u derbiju 8. kola stigao u Leverkusen, a nakon nešto vidše od 35 minuta vodi sa sjajnih 4:0.

Gosti su do gola stigli već u trećoj minuti, kada je pogodio Robert Lewandowski.

Sane je ubacio iz slobodnog udarca, Gnabry je prebacio u srce šesnaesterca, a tamo je Robert Lewandowski majstorski reagovao i petom spremio loptu u mrežu Apotekara.

OVDJE MOŽETE POGLEDATI MAJSTORIJU POLJAKA.

Bavarci su i u nastavku kontrolisali igru, a u 30. minuti nova sjajna akcija Sanea, koji dodaje do Davisa, a onda Poljak upisuje još jedan pogodak.

Samo četiri minute kasnije 0:3. Sule je snažno šutirao, lopta pogađa Mullera i prevarila je Hradeckog za uvjerljivo vodsrvo prvaka Njemačke.

I tu nije bio kraj, ma ni nepun minut 0:4. Uslijedila je munjevita kontra, a Gnabry pogađa za skoro pa siguran trijumf...

Ipak, ni tu nije kraj, za samo dva minuta Gnabry pogađa za 0:5. Mašina iz Minhena je najavila odbranu naslova, sasvim sigurno.