09. 10. 2021 - 22:18
SRBIJA TEŠKO POKRADENA VEČERAS U LUKSEMBURGU Nevjerovatno da i...
907
SRBIJA TEŠKO POKRADENA VEČERAS U LUKSEMBURGU Nevjerovatno da i pored VAR-a ovo nije okarakterisano kao penal

KVALIFIKACIJE ZA SP

0

Luksemburg i Srbija su na poluvrijeme otišli pri rezultatu 0:0 nakon dosta skromnih 45 minuta.

Moglo je da bude možda i drugačije da je u sudijskoj nadoknadi vremena škotski sudija William Collum dosudio penal za Srbiju nakon što je golman domaćih Anthony Moris udario Dušana Tadića.

Bio je reprezentativac Srbije oči u oči s Morisom, golman Luksemburga je dohvatio loptu, ali je visoko podigao drugu nogu i po koljenu udario zvijezdu Ajaxa koja je pala.

Nastala je gužva, smatrali su domaći da Tadić simulira, ali je ponovoljeni snimak jasno pokazao o čemu se radi i prosto je nevjerovatno da se VAR nije oglasio.